Манок на хижака (крик раненого зайця)

За допомогою цього манка можна легко імітувати крик раненого зайця. Головна перевага  такого манка над іншими полягає у його далекодії.

Манок виготовлений із бука, що покритий водостійким лаком. Матеріал для мембрани підібраний такий, що дозволяє повною мірою відобразити справжній крик зайця.

Відомо, що на цей звук дуже добре ведеться лис і інші хижі тварини. Нерідко трапляється, що на крик зайця прибігає і сам заєць (див. відео). Особливо це добре спостерігається з кінця зими, коли починається спарювання у цих тварин.  У мисливській практиці відомі й такі випадки, коли на крик зайця прибігав кабан.

Детальніше дивіться на відео:

 • Про манок “Вабик”

 • Лис прийшов на манок “Nordik”

 • Лис прийшов на манок “Вабик”

 • Два зайця прибігли на манок “Вабик”

 

6 комментариев к “Манок на хижака (крик раненого зайця)”

 1. Если лиса не пришла на этот звук – значит ее там нет, или работаешь манком не правильно! Крик зайца приводит лису в бешенство, она не успокоится пока не найдет от куда звук идет, это заложено у нее в крови.

 2. Выходил на днях проверить манок. Лиса не приходила, но ястреб все время кружил надомной.

 3. Старий лис добре йде мабуть зайця часто ловить.
  Вухатий якось прибігав на цей звук на допомогу чи шо))))))

  1. Так, заєць часто прибігає на “крик раненого зайця”. Чому це так, я не знаю. Можу тільки припустити, що це зв’язано із брачним періодом. Не раз бачив так звані заячі бої.

 4. Сначала не верил, но решил попробовать. Друзья смеялись – тоже не верили. За неделю в феврале когда у них гон взял 5 штук лис, вечерком возле камыша.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.