Манок на крякву (крижня)

Манок за допомогою якого можна імітувати реалістичний голос крякви. Проста конструкція робить його надійним та відносно легким у користуванні. Як виявилось, дана розробка є дуже ефективна, оскільки було досягнуто правильних геометричних форм, добре підібрані матеріал мембрани і  деревина.

 

В якості деревини використано бук покритий захисним розчином, що дає відтінок світлого палісандру, а зверху прозорий водостійкий лак.

Для успішного полювання важливу роль відіграє техніка гри на манку. Так, наприклад, качка часто відгукується на поодинокі “КВИК” або “КВЕК”. Для того щоб розвернути до себе пролітаючу птицю достатньо одного такого звуку.  Також варто навчитись імітувати крякву звуками типу “КВИИИ-и-и-и-и…..и”. Кормлячу крякву імітують звуками в манок “ТІКІ-ТІКІ-ТАКА-ТАК”.
Якщо перші звуки з легкістю навчиться навіть початківець, то над слідуючими потрібно попрактикувати і досвідченим.

Манок на качку “Вабик”

Також слід приділити значну увагу засідці. На відміну від звірів, качки покладаються на свій зір. Отже, мисливець має будувати такі засідки, які б мінімально відрізнялися від фону території, тобто маскувалися, досягти чого можна по-різному: будуючи невеликі курені в очереті, натягуючи маскувальну сітку на човен, викопуючи невелике заглиблення в грунті і обкладаючи його навкруги очеретом чи гілками із кущів або дерев. Споруджуючи засідки і викладаючи “опудала”, ви повинні пам’ятати, що качки днюють на водоймах, а у вечері летять на харчування і вранці знову повертаються. Восени річкові качки після нічного жирування прилітають переважно в глухі маловідвідувані місця, наприклад, невеликі озерця чи заплави.

На відеоролику показано, як качки реагують на манок:

Перейти в магазин

9 комментариев к “Манок на крякву (крижня)”

 1. В минувшие выходные был на охоте, впервые пробовал охоту с манком на утку. Даже бывалые охотники удивлялись, как утка услышав манок изменяла направление и летела прямо на меня. Рекомендую: прямо на охоте скачал в смартфоне призывный звук кряквы и пытался ему подражать. Работает за милую душу!!!

 2. Сьогодні отримав манок,звук супер.Вийшови вигуляти свого Вовка,попробував на дальній,час прогулянки десь одна година,підлитіло дві крякви на звук,але побачивши мене,розчарувалися і полетіли геть.За манок спасибі!

 3. Вчора замовив – сьогодні отримав. Дякую за оперативність!
  Манок звучить приємливо, хоча ще тренуюсь крякати. Надіюсь качки мені повірять і їм сподобається моя гра 😉
  Ще в мене є пластмасовий манок манок Базант, який мені здавалось, що подібно звучить до справжньої качки, та коли почув ваш, то відчув різницю. Уже той старий аж вуха ріже. Я зрозумів, чому качки раніше розлітались коли я дув у цю пластмасову дудку.
  Приємно, що “Вабик” – це наш вітчизняний виробник і саме головне ЦІНА манка!

 4. Осенью получалось подманить несколько уток вашим вабиком. Раньше манком никогда не пользовался, я начинающий охотник. Говорят что для хорошей охоты на утку надо иметь 6-7 разных манков. Буду готовится, еще есть время к открытию.

  1. Если получалось работать одним манком, то что Вам еще надо? Развивайте свои умения дальше, больше практикуйте.

 5. Ваш манок крякает отлично, но мне поучится надо было долго.
  Хочу сказать, что на вашем видео плохой звук.

  1. Согласен. Звук на видео получился заглушенным и более на высокой частоте (высокий тон). Но по звуковым гармоникам (форме звукового сигнала) все передалось нормально. Опытные охотники это поняли, а новичкам пришлось поверить мне на слово.
   Играть на манке действительно надо поучится.

 6. Этим манком тоже доволен. Весной выходил на пруд без ружья. Охота закрыта, а мне интерес покрякать, поманить. Весной селезни в бешенстве, летали как комары ;))))))

 7. Сегодня видел молодняк, уже на крыле стая. На манок разворачивались. Я в камыше меня не видно. Несколько раз круг надомной сделали. Крякал одинокими “квык, квык, квэк…”, как вы говорили. Жду с нетерпением открытия. За манок спасибо! Рекомендую!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.