Манки духові для ефективного індивідуального полювання

Полювання ...

Для мисливця - це зустріч з ранковою зорею, туман над очеретами, свист качиних крил або засніжені сосни, доносчивий голос лайки і шалений біг по глибокому снігу назустріч звірові. Це зачаровування лісом, річкою, або болотом в будь-яку пору року.

Полювання захоплює, затягує в полон відчуттів, азарту, споконвічної боротьби, виплескує назовні первісні інстинкти і тим самим облагороджує, роблячи людину кращою.. Фізична витривалість, спритність, кмітливість і розум – всі ці якості притаманні справжньому мисливцю. Сила і хоробрість мисливця завжди поєднувалися з умінням аналізувати процес полювання, розробляти найбільш ефективні методи лову звіра.

В силу науково-технічного прогресу, на сьогоднішньому ринку з'явилося чимало пристроїв і засобів для приманювання звірів. Це різні штучні ароматизатори, характерні для певних видів тварин і звукові манки. Останні розділилися на сучасні електронні і класичні духові. Про переваги одних манків над іншими часто ведуть дискусії, як мисливці так і виробники даної продукції.

Голосове підманювання диких тварин завжди було одним з найбільш ефективних методів індивідуального полювання. Такий спосіб заснований на схильності багатьох звірів і птахів наближатися на голос батьків, самок, інших особин свого і близького видів, або ж на звуки видавані здобиччю. Способи підманювання вибирають в залежності від виду тварин та їхніх повадок.

Полювання з духовим манком, як і полювання з підходу – один з найдавніших методів, який практикувався ще в первісному суспільстві. Цей спосіб полювання при тогочасній недосконалій зброї був дуже важливим, так як він дозволяв мисливцеві значно наблизити до себе звіра.

Мабуть, саме духові манки дають можливість в повній мірі мисливцеві зійтися в гармонії з природою. При полюванні з духовим манком має все відбуватися натурально без єдиної помилки. Якщо звір хоч на мить помітить фальш, то таке полювання завершиться не на користь мисливця. Це при тому, що крім правильної гри на манку необхідно залишатися непоміченим і в будь-який момент бути готовим до влучного пострілу. Саме такий спосіб полювання повністю пронизує мисливця адреналіном і азартом. Це змагання між мисливцем і звіром, де переможцем буде той, хто не зробить жодної помилки.Охота с духовым манком

На цьому сайті можна замовити духові манки з доставкою по Україні для полювання на деякі види диких тварин. Наприклад, манок на лисицю, вовка, шакала, зайця, козулю, кабана, диких качок і т.п..


При налаштуванні манків використовуються сучасні електронні пристрої відображення звукових сигналів для порівняння з реальним голосом тварин. На практиці розроблено методики проведення полювання з манками враховуючи біологічні фактори поведінки тварин. Позитивний ефект наших манків доведений мисливцями абсолютно у всіх регіонах України. Найспритнішим, кмітливим та азартним мисливцям пропоную випробувати ці манки.Манки Вабик

Буду радий знайти тут однодумців і поділитися досвідом. З повагою, Сергій Киричик.

 

 

________________________